INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO ,,KSIĘGOWY W ZESPOLE SZKÓŁ PUBLICZNYCH IM.JANA PAWŁA II W KUDOWIE-ZDROJU''

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 lutego 2022

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko KSIĘGOWY W ZESPOLE SZKÓŁ PUBLICZNYCH IM. JANA PAWŁA II została wybrana Pani Dorota Bobra zamieszkała w Kudowie Zdroju.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Kandydatka spełnia wymagania wskazane w ogłoszeniu o naborze. Legitymuje się wykształceniem wyższym. Ukończyła studia wyższe magisterskie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie Zarządzania kadrami. Od listopada 2014 roku pracuje na stanowisku kontystki w Zespole Szkół Publicznych. Nabyła doświadczenie w pracy w komórce księgowości w zakresie rozliczania należności i zobowiązań w jednostce budżetowej, księgowania i rozliczania faktur VAT, dekretowania i księgowania dokumentów finansowych. W części praktycznej kandydatka wykazała się umiejętnością obsługi komputera, znajomości pakietu Microsoft Office i środowiska Windows. W związku z powyższym Komisja stwierdziła, iż Kandydatka posiada wiedzę i kwalifikacje niezbędne do prawidłowego wykonywania obowiązków księgowego.

 

Sylwia Bielawska

p.o. dyrektora szkoły

 

Kudowa-Zdrój, dnia 17.02.2022 r

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie Zdroju
Data utworzenia:2022-02-17
Data publikacji:2022-02-17
Osoba sporządzająca dokument:Aleksandra Leśniowska
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1988

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2022-02-17 14:57:55Administrator INFORMACJA O WYNIKACH NABORUINFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO ,,KSIĘGOWY W ZESPOLE SZKÓŁ PUBLICZNYCH IM.JANA PAWŁA II W KUDOWIE-ZDROJU''